O násAhojte!

Sme Peťka a Viktor, mladý manželský pár plný dobrých nápadov a myšlienok. Už tretí rok sa ich snažíme realizovať v našej malej kamennej bezobalovej predajni v Rovinke.

Máme radi prírodu a zvieratká, doma máme svorku 4 psíkov z útulku. Radi varíme, polovica z nás rada športuje a druhá polovica si rada prečíta dobrú knihu.

Začínali sme s malinkou predajničkou, možno si nás pamätáte ako rohový obchodík pod názvom Špajzka. Boli sme súčasťou siete bezobalových predajní  Špajzka – Vážim si ťa, no našli sme si vlastnú cestu a opäť sme prišli na trh pod novým názvom Ekobal.

3 roky pozorujeme čo všetko si ukladáme do nákupných košíkov a podľa toho sa snažíme vylaďovať ponúkaný sortiment. Momentálne máme kombinovaný sortiment a okrem vážených potravín máme v ponuke aj kvalitné balené potraviny, o ktorých sme presvedčení, že do nášho sortimentu patria.

Budeme radi ak si vyberiete z  ponuky najlepších značiek na trhu a podporíte tak myšlienku nášho najväčšieho bezobalového obchodu na Slovensku. Radi Vás stretneme v Rovinke v našej kamennej predajni, ponúkneme Vás dobrou kávičkou a privítame v našej komunite.


majitelia ekobal
viktor dekany
petra dekany

Numbers Speak For Themselves!

4800 +
Curated Products
+
Curated Products
+
Product Categories